Search
en-UStr-TR

Kuzey Kıbrıs
  Geleceğe Yatırım

Kıbrıs Türk Yatırım Geliştirme Ajansı;
Akdeniz’deki stratejik konumu, doğal güzelliği, iklimi ve güvenli yaşam ortamı ile birçok yatırım alanı sağlayan Kuzey Kıbrıs’ta sizlere destek sunar.


BİZ KİMİZ?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti hükümeti tarafından kurulan Kıbrıs Türk Yatırım Geliştirme Ajansı (YAGA), Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmak isteyen yerli ve yabancı yatırımcıların işlemlerini tek elden tamamlayacakları bir merkez olmak hedefindedir.

devamını oku
Saç ve Güzellik hizmetleri sektörüne " CAN SUYU-II" Desteği
Yatırım Geliştirme Ajansı (YAGA)
/ Haber Kategorisi: Uncategorized

Saç ve Güzellik hizmetleri sektörüne " CAN SUYU-II" Desteği

Kıbrıs Türk toplumunda COVID-19 salgınının yarattığı etkiyi azaltmaya yönelik 3 Milyon Euro bütçeli "İŞLETMELERE CAN SUYU DESTEĞİ"nin II. aşamasında Saç ve Güzellik hizmetleri sektörüne yönelik destek programı başlamıştır.

Kıbrıs Türk toplumunda COVID-19 salgınının yarattığı etkiyi azaltmaya yönelik 3 Milyon Euro bütçeli "İŞLETMELERE CAN SUYU DESTEĞİ"nin II. aşamasında Saç ve Güzellik hizmetleri sektörüne yönelik destek programı başlamıştır.

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen finansal destek programının birinci aşaması, yiyecek içeçek hizmetleri sektöründe COVID-19 salgının yarattığı etki sebebiyşe nakit akışı sorunları yaşayan şahıs, mikro ve küçük işletmelere bu sorunlarının aşılmasında yardımcı olmak amacıyla 1 Eylül 2020'de başlatılmıştır. Destek kapsamında uygun işletmelere 18.000TL'ye kadar finansal destek sağlanacaktır.

ikinci aşamanın başvuru çağrısı 6-23 Kasım 2020 tarihleri arasında (Kıbrıs saati ile 15.00'e kadar) açık olacaktır. Yalnızca www.isdestek.eu adresinde bulunan Online Başvuru Formu doldurulurakyapılan başvurular kabul edilecektir. Aynı web adresinden daha fazla bilgiye ulaşmak mümkündür.

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bu finansal destek programı NI-CO tarafından yürütülen "İnovatif Girişimcilik ve Diyalog" projesi kapsamında sağlanacak olup Kıbrıs Türk Yatırım Geliştirme Ajansı- YAGA , Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası - KTEZO ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası - KTTO işbirliğiyle gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU REHBERI

SORU-CEVAP

YAGA-KOBIGEM TEL.: 0392 228 23 17 

Önceki Haber BAŞVURU SÜRESİ 25 EYLÜL'E KADAR UZATILDI! - İŞLETMELERE "CAN SUYU" DESTEĞİ
Sonraki Haber "KKTC YATIRIM İKLİMİ VE YATIRIMCI BEKLENTİLERİ ANKET RAPORU" yayınlandı.
Print
3323

 

Kıbrıs Türk Yatırım Geliştirme Ajansı (YAGA)
Tabak Derviş Efendi Sokak , No.5, Köşklüçiftlik - LEFKOŞA
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
(0392) 22 82 317 - 22 89 378
info@yaga.gov.ct.tr

Hit Counter
Back To Top